יום שבת, 17 באוקטובר 2009

יש מה לראות בטלוויזיה !

"מתחברים לטוב" - ערוץ 66 ב-HOT וב-YES - משדר חינם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ומגיש מגוון רחב של תוכניות המסבירות את מאורעות חיינו על פי חכמת הקבלה לצופים מכל הגילאים.
כל תוכניות הערוץ משודרות מאולפני הטלוויזיה של "קבלה לעם".
אתם מוזמנים להתרשם מרשימת תוכניות חלקית שבערוץ ולהמשיך מכאן אל מדור ה - v.o.d שלנו :
שיעור הקבלה היומי של קבוצת המקובלים "בני ברוך" עם הרב לייטמן. בשיעור נלמדים מקורות הקבלה האקטואליים לימינו - כתבי בעל הסולם והרב"ש, כתבי האר"י וספר הזוהר. כמו כן, בשיעור מתברר כיוון ההתפתחות הרוחנית העולמי. צפו בתכנית >> אפקט הפרפר - מבט על אקטואליה: אירועי החדשות המרכזיים מנקודת מבט קבלית - הסיבות, התוצאות והצעות מעשיות לפיתרון.צפו בתכנית >>פרשת השבוע עם גיל קופטש - גיל קופטש מאתגר את הרב לייטמן בשאלות חדות על פרשת השבוע מזווית אקטואלית. הרב לייטמן לוקח אותו למסע אל המשמעות הקבלית הפנימית המסתתרת מאחורי הסיפורים המוכרים. בשילוב קטעים מספר הזוהר. צפו בתכנית >>נפגשים עם קבלה - הצצה לעולמם הפנימי של אישי ציבור ואנשי רוח, המשוחחים עם הרב לייטמן על מגוון נושאים כמו אושר, מהות החיים, זוגיות, קריירה, בחירה חופשית ועוד. צפו בתכנית >>הכיתה של מר שמלו - בכיתה של מר שמלו יש תמיד הפתעות: תים, תום ותותי הסקרנים חוקרים את המציאות ומגלים תגליות מרעישות על עצמם ועל העולם. צפו בתכנית >>יום שני, 12 באוקטובר 2009

הסרט "בליפ" - מעבר לחומות המדע המודרני

המדענים שיצרו את הסרט "בליפ" חוקרים את מסתורי החיים, ומה מנהיג את היקום שלנו, אך פגישתם עם הרב המקובל ד"ר מיכאל לייטמן, פותחת להם צוהר לגילוי האמת מעבר לחומות המדע המודרני.